Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Zachranne-podkovy-zachranovaly-na-2-jezech.aspx?ID_clanku=1903 ID_P=5

Záchranné podkovy zachraňovaly na 2 jezech

Diskuse nad článkem
Video, mira, 14.05.2017 12:15
Z připojeného videa mám pocit, že se ani tak nejednalo o záchranu osob, ale "jenom" o pomoc při vytažení loďky. Zdá se mi, že při tomto stavu vody mohli oba kluci kdykoliv sami vyplavat (ten bez přilby to bez problémů zvládá i s pádlem v ruce), ale snažili ještě zachránit kánohéhu. Že to byli vodáčtí neumětelové, je zřejmé už z toho, jak do splavu najeli (co, sakra čekali, že se stane jiného, než že se zapíchnou?) i z toho, jak nakonec tahají hektolitr vody na břeh. Ale celou dobu se nepustili pádel, po akci se radostně tlemili, tedy myslím, že subjektivně žádné ohrožení nepociťovali.

Čímž samozřejmě vůbec nezpochybňuji, jak je bezvadné, když je u takového místa po ruce něco pro záchranu. A děkuji všem, kteří na tom mají zásluhu.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.