Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Rozparovace-na-Labi-a-Upe.aspx?ID_clanku=1103 ID_P=2

Rozparovače na Labi a Úpě

Diskuse nad článkem
Re: Udělejme něco, Klasik, klasik~machr.cz, 01.04.2010 11:15
Ahoj,
už na toto téma proběhlo asi hodně diskuzí. Jedna z posledních je zde http://www.kanoe.cz/view.php?c...
.

Jednoduché řešení asi neexistuje, ale máme naději bojovat stylem, který nám úspěšně předvádějí ekoteroristi, tj. hlídat si stavební úřady a již ve fázi územního rozhodnutí zasáhnout se svými požadavky pomocí jedné centrální společnosti (důvod proč jedné = větší síla, není jednoduché se stát účastníkem řízení).

Se stávajícími stavbami vůbec nevím co dělat. V rámci "udržovacích prací" se dějí z našeho pohledu také velká zvěrstva a stavební úřad o nich často není ani informován.

Ahoj Klasik Smajlík
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour