Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Reky-bavorskeho-predalpi---Amper.aspx?ID_clanku=2285 ID_P=55

Řeky bavorského předalpí - Amper

Diskuse nad článkem
Re: Stop, Zdeněk Princ, zdenek~princ.name, 30.03.2021 6:34
Ahoj, stopoval jsem na spodním konci horní soutěsky na Salze když okolo profrčel "namyšlený rakušák s paničkou" v mercedesu. Říkal jsem si, že by je taky neubylo kdyby mne vzali nahoru. Po chvíli se auto vracelo, u mne se otočilo , otevřeli se dveře a pán se omlouval že mne přehlédli. Stejně paní na Innu, která končila 10 km před Imstem, když se mou lámanou němčinou dozvěděla že mne čekají kamarádi na startu, tak nelenila a odvezla mne těch deset km až na start aby na mne nemuseli čekat........Na druhé straně nad Imstem na odpočívadle zastaví autobus s rafty, a aby se jim snáze snášeli Rafty na vodu tak prostříhali oplocení dálnice. Viděli je policisté a vedoucí zájezdu zaplatila tenkrát asi 30 000 šilinků pokuty. Musel se na to složit celý zájezd klientů, jinak by šli domů pěšky. I takto se "vodáci z Čech" dokážou chovat. Zdeněk.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje