Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Reky-bavorskeho-predalpi---Amper.aspx?ID_clanku=2285 ID_P=48

Řeky bavorského předalpí - Amper

Diskuse nad článkem
Re: střední Evropa, Eki, 28.03.2021 9:16
Ahoj Ivo, no vidíš, střední Evropa, na tom se shodneme, bezva.
Když se ptáš na Slovensko, tak tam to bohužel mám vzdálenostně o dost dál, než ty z Brna. Krásná samostatná země, pro nás hodně blízká, s hezkou přírodou, rád tam jezdím na vodu Smajlík . Slováci jsou většinou taky fajn. Dost jich tu pracuje a studuje, to je myslím v pořádku. Na druhou stranu si nemyslím, že by bylo nezbytné, aby nám i vládli. My tu měli ze Slovenska importovanou primátorku a byla to dost katastrofa. Pamatuju vůdce Slováků Mečiara, s tím se jeden den něco dohodlo a další den už to neplatilo, dost mi připomínal současného premiéra. Ona zřejmě ta vyšší východní citovost vede v důsledku i k určité chaotičnosti. Covidoví mrtví by nás měli probudit Smajlík . Ale určitě nic proti normálním Slovákům, s těmi se dá většinou mluvit.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour