Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Podrobnosti-ke-smrtelne-nehode-na-Kamienne.aspx?ID_clanku=2459 ID_P=8

Podrobnosti ke smrtelné nehodě na Kamienne

Diskuse nad článkem
Re: Co k tomu říct?, Medák, 16.03.2023 10:31
Nechci psát, že je to úplně na pytel, to by nebyla pravda. Ale v dané situaci ... ledová voda, silný proud, značně obtížný terén plus ne úplně prťavej strom (navíc nasáklý vodou, což se řeže vždy kua blbě) ... si nemyslím, že by to k něčemu bylo. Než se ten kmen snažit tímhle přepižlat, to je podstatně smysluplnější zvolit to řešení, ke kterému zachraňující přistoupili ... tedy hnout s celým stromem. Samozřejmě, to zase vyžaduje zapojení více lidí.

Když bych to nějak shrnul, pokud je zachraňujících málo a překážkou nehnou, lze to tou pilou zkusit. Ale bude to vražda a na dlouho ... se všemi důsledky. Pokud je zachraňujících víc, tak bych se primárně snažil odstranit, alespoň částečně, překážku.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Tábořiště Slezská plovárna v novém