Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-O-poslednim-vodakovi.aspx?ID_clanku=2218 ID_P=23

O posledním vodákovi

Diskuse nad článkem
Re: Jó, Petříčku, zákazy jsou , Medák, 30.07.2020 12:45
Tak uvedené je dnes zcela legální, jedinou výjimkou jsou ty TOP zóny NP. A tam si říkám, že možná ty ochranáři nejsou úplní pitomci a přeci jen trochu vědí co dělají, takže takže v těchto oblastech ani uvedený způsob nemusí být úplně ok. Třeba taková zvěř nás vnímá o dost lépe/citlivěji než to umíme my, a zda ji nějak skutečně rušíme či ne bych si tedy já hodnotit nedovolil. A myslím, že je fér, když ji necháme aspoň těch posledních pár míst, kde bude mít od nás klid a pokoj.

Platí i pro vyprávění utajených skautech za totáče. Taky to pamatuji, ale přeci jen, tenkrát to byla jiná doba, a třeba Šumavu bych tehdy nedoporučoval ani Velkému Náčelníkovi:-).
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje