Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Grabia-Widawka-a-kus-Warty.aspx?ID_clanku=2265 ID_P=2

Grabia, Widawka a kus Warty

Diskuse nad článkem
Polské řeky, Ivis, 13.01.2021 16:10
s poslední větou naprostý souhlas. Polské řeky jsou fakt super až neuvěřitelně včetně označení nástupních míst, map u řek, značení kilometrů, odstranování překážek atd. A to včetně často i překvapivě malých toků šířky cca 4-5m ! To je uplně jiná liga než u nás. Zažil jsem jen jednou (!) říčku s překážkama, shodou okolností jedna z těch co zde má článek - Czerna Wielka. Ale všechny ostatní luxus.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.