Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Vyherci-souteze-Nejaktivnejsi-vodak-roku-2012.aspx?ID_clanku=1432 ID_P=16

Výherci soutěže Nejaktivnější vodák roku 2012

Diskuse nad článkem
Re: Námitka č.2, , 29.01.2013 18:53
Nevím proč vyřadit lidi co jezdí jako průvodci. Až na opravdu velké vyjímky co by na prstech spočítal se tito lidé neživý průvodcovstvím na plný úvazek.Skoro všichni mají své povolání jiné,to že náhodou mají to štěstí na typ práce nebo zaměstnvatele je prostě už jiný fakt. Ano je pravdou že část pobytu na vodě a tím najeté kilometry mají pomyslně lehčeji najety,ale to je asi tak vše. Já mám něco přes 500stovku a jen si zoufám že nebylo víc příležitostí.
Prostě zbývá jen gratulace šťastlivcům Smajlík
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.