Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Utonuti-na-Stvoridlech.aspx?ID_clanku=515 ID_P=4

Utonutí na Stvořidlech

Diskuse nad článkem
Re: Průtok, Jehla, 21.03.2005 12:14
Jeli sme Stvořidla v neděli na kajakách a můžu říct že to byl hukot. Perfektní svezení na velkých vlnách, žádné válce ani jiné průšvihy na řece nebyli (dle mého názoru). Voda měla sílu a tah, ale všemu se dalo vyhnout, nebo to ošidit.
Bohužel jsme neměli pořádné informace co se na řece stalo. Po zjištění dané situace sme neměli skvělý pocity. Rozhodně to nebyla voda jednoduchá a pro každého a dokuď nezačnou lidi uvažovat a hodnotit na co maj a nemaj budou takový půšvihy i nadále.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour