Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Stara-koryta-reky-Metuje.aspx?ID_clanku=1707 ID_P=7

Stará koryta řeky Metuje

Diskuse nad článkem
Re: Dobra inspirace, Kubelius, jikubelka~centrum.cz, 03.08.2015 10:50
Na internetu lze dohledat, že nějaká skupinka kajakářů před pár lety jela všechna 3 koryta v jednom dni. Časově to vychází, ale mě by to nebavilo. Jakmile se začne ve vrbičkách kvaltovat, tak se stromy změní v nepřítele. Ale každý to má nastaveno jinak.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour