Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Smiricky-nahon.aspx?ID_clanku=2468 ID_P=1

Smiřický náhon

Diskuse nad článkem
Odkazy, Vojta, vojta.vojta~centrum.cz, 09.05.2023 12:17
Ahoj. Kdyby někoho zajímalo další povídání o náhonu nebo různé historické fotografie, tady to můžete najít: www.smirice.eu/voda/nahon.htm, resp. www.smirice.eu/voda/nahon_zatr... Jinak na oněch odkazovaných internetových stránkách najdete i další "vodácky" zajímavé věci (historické obrázky Labe apod.).
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour