Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Projekt-Suchejezycz-zajistil-vodu-na-mnoha-mistech.aspx?ID_clanku=1714 ID_P=14

Projekt Suchejezy.cz zajistil vodu na mnoha místech

Diskuse nad článkem
Re: Ryby vs vodáci, Medák, 26.08.2015 18:21
Velmi zjednodušeně řečeno, vodáci ... krom jiných a jiného ... mají stejná práva na využití vody v korytech řek jako majitelé elektráren. Pokud si majitelé MVE stáhnou převážnou většinu této vody "k sobě", a na ostatní tedy zbude prd, tak je to co? Svinstvo.

A srovnání s mlýny a jejich rušením je úplný nesmysl. Mimo jiné proto, že ti vodáci v cenách elektřiny majitelům MVE přispívají na jejich podnikání. Takže čím více elektřiny MVE vyprodukují, tím méně vody zůstane pro vodáky v korytech, a tím více vodáci v ceně elektřiny majitelům MVE zaplatí. Takže se člověk s lodí brodí kamenolomem a ještě za to platí. 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.