Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Prehled-zasahu-HZS-v-roce-2018.aspx?ID_clanku=2083 ID_P=2

Přehled zásahů HZS v roce 2018

Diskuse nad článkem
Brno Obřany, Lubor, 03.04.2019 11:26
Ahoj,
asi je to ještě o trochu lepší, než si myslíme. V Obřanech na Svitavě to není jenom "Jedna paní tvrdila". Byl jsem tam teď kontrolovat, jak se daří bednám, co jsme je tam s Ešusem namontovali, aby nám vandalové nepálili podkovy. Podařilo se mi sesbírat tyto počty: Před cedulemi&podkovami se tam utopilo za 15 let 7 lidí. Pak tam působili 2 borci kteří vytáhli minimálně 5 lidí kanystry s lanem, po zabezpečení používali naše podkovy. Borci se sice odstěhovali, když jejich bilance byla celkem 11, ale převzali to jiní a vytáhli minimálně 5 dalších lidí.

Dost se zlepšila i situace s kradením. Počáteční životnost lana 14 dní je asi na jednom roce. Největší kazitelé jsou tam teď sprejeři, 2 ze 4 cedulí jsou obtížně čitelné. Místo náhradního lana budu muset jezdit s C6000 :-( Jinak to místní opravdu hlídají.

Takže super, stojí to za to. Ešus už má kolem hlavy svatozář.
L.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.