Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pravidla-chovani-na-rekach.aspx?ID_clanku=334 ID_P=40

Pravidla chování na řekách

Diskuse nad článkem
Re: kajakáři, Mirek, miroslav.prochazka.~hzap.cz, 22.07.2003 10:57
Každé plavidlo má své možnosti, které jsou samozřejmě ovlivněny i kvalitou řízení. Bez vzájemné ohleduplnosti a pochopení to na vodě není možné.
Jezdím závodně na raftu i pevné lodi, takže si dovolím tvrdit že vím o čem mluvím. Někdy prostě nelze pravidla dodržet. Jednou jsem zůstal viset ve válci na Innu (C1) a byl jsem z hora přejet komerčním raftem. Gajda i já jsme věděli, že nebylo v dané situaci, (jazyk ústící do těžkého válce), jiné řešení. Po eskymáku jsme se vzájemně omluvili a s úsměvem jeli dál.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.