Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pozadej-sveho-poslance-o-podporou-vodactvi.aspx?ID_clanku=1972 edit=2

Požádej svého poslance o podporou vodáctví

Diskuse nad článkem
Další hlas získán, David Gros, david.gros~vodaci.org, 13.03.2018 14:48:32
Ahoj, včera získán příslib dalšího hlasu pro pozměňovací návrh zákona od Davida Stolpy (ANO) a slib pokusu o otevření diskuse v rámci poslaneckého klubu ANO. Pokud se p. poslanci podaří otevřít širší diskusi, tak sem napíši nové informace.

Btw. pro všechny kdo by se chtěl angažovat Smajlík!!! Díky Petrově přípravě zde na webu, bylo vše velmi jednoduché a oslovit svého poslance dokáže každý, kdo jen trošičku chce. SmajlíkSmajlík Tak se dejme do toho, ať nám i ty zbytky vody někdo nevezme Smajlík .

Odpovědět

Re: Další poslanec, Petr, 14.02.2018 10:46:18
Ne, oslovovit je nutné co nejdříve. V případě nezařazení našeho návrhu v rámci Zemědělského výboru bude návrh podán přímo na plénu! Návrh tedy bude podán v každém případě, je tedy nutné získat nadpoloviční podporu poslanců.

Odpovědět

Re: Další poslanec, Zdenál, zd.vyslouzil~seznam.cz, 13.02.2018 13:57:22
Ahoj, takže musíme počkat zda-li výbor schválí a poté začít masírovat své poslance, chápu-li to dobře.

Odpovědět

Re: Další poslanec, Petr, 09.02.2018 15:18:58
Super, díky za snahu. My jsme poslali žádost o zařazení pozměňovacího návrhu na Zemědělský výbor včas. Věděli jsme, že do 7.2. se to musí stihnout. Takže od nás šel návrh, ale výbor bude zasedat až 13.2., kde bude o jednotlivých bodech hlasovat. Proto teď nejsem schopen říci, jestli ho podpoří či ne. Ale návrh výbor má a bude záležet na nich, jestli ho poslancům předloží.
Pokud by ho nezařadili a odmítli, pak může kdokoli z poslanců návrh zařadit sám během schůze. To ale budeme vědět až po zasedání výboru a již máme poslance, který by tak měl snad učinit.
Jinak obě adresy fungují.

Odpovědět

Další poslanec, Michal, novakm~vscht.cz, 09.02.2018 13:51:01
Pro info: oslovil jsem pana magistra Radka Holomčíka, poslance a 2. místopředsedu Pirátské strany.
Dnes mi odpověděl - sám je vodák a návrh se jej také dotýká, Bohužel, načasování je prý nešťastné, neboť lhůta pro zařazení na jednání přikázaných výborů (zemědělský a pro životní prostředí) byla již 7.2. (tj. den před uveřejněním výzvy na raft.cz). Nicméně se tím bude zabývat. Nebyl jsem mu schopen říct, zda nám jde pouze o získání podpory, či i o samotné předložení pozměňovacího návrhu novely, protože to z výzvy apriori nevyplývá. Odkázal jsem jej tedy (v souladu s výzvou) na Petra Ptáčka (info~raft.cz - nyní je již uvedená adresa skola~raft.cz, snad je dříve uvedená také platná...).
Víc asi v tomto okamžiku nejsem schopný udělat.

DŮLEŽITÉ: Možná by bylo vhodné mu napsat v jakém stavu "předjednání" s ostatními poslanci to je. Tj. zda to někdo bude předkládat (a případně to opravdu stihnul zařadit na jednání přikázaných výborů), nebo nikoliv. Totiž zas aby tam ti, co nám jsou ochotní pomoci, náhodou jako banda trotlů nepodávali každý jednu verzi návrhu.
Pokud mi někdo bude schopen toto napsat, tak to panu poslanci přepošlu.

Odpovědět

Re: Chm., Chobotnice j., 09.02.2018 9:13:35
Díky za nás plaché. Smajlík

Odpovědět

Re: Chm., Petr, 09.02.2018 9:04:56
Vše jsem doplnil do článku - odkaz na poslance a vzorový úvodní dopis se žádostí pro ty, kteří jsou plašší.

Odpovědět

Re: ?, Petr, 09.02.2018 7:50:48
Pozměňovací návrh SNAD bude načten, takže by se mělo jednat o jeho podporu. Pokud ho nenačte rovnou Zemědělský výbor, na kterého jsme se obrátili, pak by to měla udělat jedna poslankyně.

Odpovědět

?, Anička - Samba, 08.02.2018 22:04:01
Ahoj Petře, mně to jako politiky neznalému není jasné. Potřebujeme, aby se toho nějaký poslanec ujal a pozměňovací návrh předložil, nebo to už je zařízené a je pouze třeba, aby poslanci tento návrh podpořili?

Odpovědět

Chm., Chobotnice j., 08.02.2018 19:31:25
Chm, zatim ticho. Nicméně Petře, znova veliké díky za Tvou práci!!!
Tedy rád bych taky pomohl, ale jsem stvoření líné a plaché, jako vesměs velká část lidstva. Nešiklo by se dát ještě odkaz jako najdu svého zákonodárce? Případně pokud se onen zdržuje daleko od vody, tak jestli by to řešil i e-mail s odkazem na vhodně nestrojený paragraf o přístupu k informacím? (106ka?) Ikdyž ns druhou stranu sněmovny neni až tak daleko a když si člověk vezme flašku říční vody aby vydržel tak se to od lodi z Kampy dá dojít... Smajlík

Odpovědět

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Nová reakce na článek

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.