Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pomnicky-u-jezu-–-II-dil.aspx?ID_clanku=2215 ID_P=1

Pomníčky u jezů - II. díl

Diskuse nad článkem
Dráchov, Úpa, Kamil, 21.07.2020 20:23
Nechybělo málo a na Dráchově mohlo před pár dny těch pomníčků výrazně přibýt. Jeden raft tam zahučel shora a druhý ve snaze pomoci přijel zespoda. Vytahal to "mlynář", na výjezdu tam byli hasiči (od nich mám zprostředkovaně info).

A na té Úpě je prozměnu hezky vidět brod nad stupněm. Když jsme tam byli u Petra na jezu a nocovali, tak večer přes něj přejel chlapík v nějakém gazu (4x4, ale voda s ním přeci jen cukla), v noci kolem třetí tam projížděl borec s nějakým SUV nebo čím, dvojkolka s předním náhonem, snad půl hodiny vyjížděl z vody. Ale asi těžké auto, voda s ním nehla, zato chlapík lezl dovnitř a ven a snad 20x zacouval do půlky řeky (že jsem si jen obhlédl, kde nám visí materiál, kdyby náhodou :D)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.