Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Podzimni-Loucna.aspx?ID_clanku=974 ID_P=1

Podzimní Loučná

Diskuse nad článkem
radši začít výš, pedo, pdoubrav~o2active.cz, 03.03.2009 22:30
Loučná je hezká říčka, ale doporučil bych všem začínat výš, protože si tak víc užijete přírodního koryta s početnými meandry. Zhruba od Ceradic (ř. km 15,3) totiž začíná regulované koryto a to už zdaleko není ono. Ostatně je to dobře vidět i na doprovodných fotkách - první fotka přírodní koryto, zbylé ukazují regulovanou řeku.
Pedo
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.