Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Podrobnosti-k-akci-na-Labi-2017.aspx?ID_clanku=1897 ID_P=9

Podrobnosti k akci na Labi 2017

Diskuse nad článkem
za co díky?, Jirka J., 24.04.2017 11:39
V pátek - jez nesklopený. V sobotu cca 13:30, jez nesklopený, v prostoru elektrárny někdo chodil. V neděli po 11 hodině jez "sklopený" o cca 20 cm, sjetí by znamenalo skok odhadem 1,5 metru natvrdo. Na naši gestikulaci s žádostí o opravdické sklopení jezu majitel (nebo kdo to byl) reagoval odmítavými posunky. Za tohle opravdu níkomu děkovat nebudu, ani to nepovažuju za splnění slibu o sklápění jezu. Doufám, že si majitel namleté korunky doplněné o peníze z našich daní dobře užije.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama