Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Po-Zrmanje-proti-proudu.aspx?ID_clanku=2231 ID_P=10

Po Zrmanje proti proudu

Diskuse nad článkem
Re: vodu z řeky nepít, Eki, 16.09.2020 8:44
Ahoj, pít vodu z řeky bez úpravy (např. převaření) bych teda nedoporučoval Smajlík . V krasových oblastech sice je voda krásně průzračná (díky složení a málo částic nerozpuštěných látek), s její mikrobiologickou kvalitou to ale nemusí souviset. Viz ty krávy a koupající se vesnice. Krasová propustnost navíc podzemní vodu skoro nefiltruje, jen poměrně rychle převádí z jednoho (často neznámého) místa na druhé.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.