Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Paddleboardi-cesta-po-Labi-az-k-mori-III-III.aspx?ID_clanku=2161 ID_P=5

Paddleboardí cesta po Labi až k moři III/III

Diskuse nad článkem
Re: Hamburg, Honza, 13.01.2020 18:21
Příliv je na Labi znatelný teoreticky už od přehrady v Geesthacht. I když já jsem ho tam moc nepozoroval. Do Hamburgu jsem ale dojížděl už proti proudu a musel jsem hodně zabrat, abych se vůbec posunul dopředu.
A jak píše Klasik, měl jsem v závěru skutečně hodně štěstí na podmínky. Kdyby byl vysoký příliv a do toho vítr, tak bych se nehnul z místa.
Další komplikace je, že doba přílivu není všude na řece stejná. Je dobré mít staženou aplikaci, podle které poznáš, v kolik hodin, na kterém místě příliv začíná. Jinak bys taky mohl místo posunu vpřed couvat zpět do vnitrozemí:)

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.