Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Paddleboardi-cesta-po-Labi-az-k-mori-III-III.aspx?ID_clanku=2161 ID_P=12

Paddleboardí cesta po Labi až k moři III/III

Diskuse nad článkem
Re: ŘÁD TŘÍ MOŘÍ, Vladimír, 15.01.2020 13:21
Já myslím, že Dunaj od začátku do moře na jeden zátah už splulo víc našinců. Mám třeba kamarády, kteří se "zbláznili" a absolutně všechen volný čas tráví na některé řece. Nebo manželé taky z Brna, kteří dali Dunaj na malém motorovém člunu. Nás ovšem budou zajímat výkony bez motoru, že. Hlavní otázka je, co budeme považovat za začátek. Arsenjev (Dunajem do Černého moře, Dobrodruh 2005/5, dostupné jako PDF na netu) to zvládnul z Brna asi za měsíc, TIDka to dělá z Ingolstadtu za dva a půl, ale každý pátý nebo šestý den je odpočinkový.
Jinak z vlastní zkušenosti mohu říct, že splout to celé najednou je mohutný záhul hlavně psychicky. A jet to na dvakrát je opravdu o něčem úplně jiném a lehčím.
Já myslím, že Řád tří moří je skvělá myšlenka, která by se měla institucionalizovat (jako TIDka anebo PČV), ale počítal bych jen řeky splavené na jeden zátah s tím, že se musí definovat začátek plavby.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.