Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Oprava-jezu-a-vodaci-maji-opet-smulu.aspx?ID_clanku=1243 ID_P=4

Oprava jezu a vodáci mají opět smůlu

Diskuse nad článkem
zkušenost, Kuba N., 24.05.2011 8:38
Ahoj,
přidávám vlastní zkušenost z loňska. Bylo to v srpnu a byla celkem slušná voda. Rozhodně ne jak na fotkách ve článku. Přes korunu jezu normálně tekla voda. Do náhonu to táhlo opravdu hodně. Po prohlídce a pár nadávkách co nám to tady postavili, jsem to sjel propustí. Najel jsem si hodně z leva a pak až stočil loď do propusti. Stejně to táhlo na tu pravou kozu. I přes přes další upozornění na sílu proudu pak kamarádka netrefila propust a stáhlo ji to do jezu mezi pravou kozou propusti a náhonem. Pěkně si skočila do šutrů naházenejch pod jezem. Celkem to ustála, ale docela nám zatrnulo.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.