Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Oprava-jezu-a-vodaci-maji-opet-smulu.aspx?ID_clanku=1243 ID_P=13

Oprava jezu a vodáci mají opět smůlu

Diskuse nad článkem
Re: Úředníka porazíš jen jeho , Ešus, psalek~jagacz.com, 25.05.2011 12:59
Ahoj
zpočátku by to asi chtělo spíš právníka - vodáka, který by byl ochoten rámcově projít platnou legislativu se zaměřením třeba na zákon o zdraví lidu, versus stavební zákony a pokusit se najít možnost změny zákonů, týkajících se vodoprávních řízení tak, aby oprávněnými účastníky vodoprávních řízení ze zákona se stali i hasiči a třeba i ČSK VT. Pak bychom se mohli k těmto stavbám vyjadřovat.
Hasiči se vyjadřují ke každému kurníku na zahrádce, ale o stavbách, kde musí zasahovat, se dozvídají až když je někdo zavolá na záchrannou akci. My se o nich dozvídáme naprostou náhodou. Jednou z cest na turisticky významných řekách je spolupráce s Rybářským svazem, protože rybí přechody mophu být společné a vyhovovat oběma skupinám.
Tyto šlajsny jsou již několik let třeba v Německu v provozu. Najde se nějaký právník, kdo by se do toho pustil?
Upřímně řečeno, spíš pochybuji, a svaz na zaplacení právnické studie nemá. Jsem schopni případně na tuto studii vybrat peníze? Nevím, ale jsem ochoten na ní přispět, pokud by někdo zorganizoval sbírku.
Ahoj Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.