Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Nova-omezeni-ve-Slovinku.aspx?ID_clanku=935 ID_P=13

Nová omezení ve Slovinku

Diskuse nad článkem
Re: Sava?, Petr, 20.02.2009 13:17
Stala se nehoda na Sávě a tak se úředníci podívali, kdo všechno vlastně může či nemůže jezdit na řekách. A zjistili, že už kdysi dávno vydali několik vyhlášek pro tyto účely, které však nikdo nekontroloval. Po této nehodě začali prudit, i když se na Sávě nejednalo o žádný rafting a ta nehoda s tím neměla nic společného. Prevence přece musí být.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour