Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Nova-omezeni-ve-Slovinku.aspx?ID_clanku=935 ID_P=1

Nová omezení ve Slovinku

Diskuse nad článkem
Dronte OK, Jícha, najman_jiri~volny.cz, 29.09.2008 11:46
Jak je psáno výše, strávili dronťáci na dešti před "výslechovým" tranďákem a následně v něm 1,5 hod. Dlouhé vysvětlování a vyjednávání se nakonec vyplatilo a výsledek byl pozitivní. Žádná pokuta, žádný problém... Pouze poučení o situaci a pravidlech.
Nicméně ouřada je ouřada a místo toho aby dal o změnách vědět a pomohl, háže klacky pod nohy. Hlavně, že má výsledky. CZ licence neuznávají a požadují místní (případně si nechat zahraniční ve Slovinsku uznat...), dále požadují založení pobočky ve Slovinsku, zdravotníka, záchranáře,... a pravděpodobně v záloze i vrtulník na parkovišti :-).
Jejich reakce je: "Hele autobus, jdeme na ně!!!". Nevím jak by si poradili s oddílem, nebo soukromou partou, která si najme dopravce.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour