Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-MVE-Divci-Kamen---stavebni-prace-pozastaveny.aspx?ID_clanku=2520 ID_P=21

MVE Dívčí Kámen - stavební práce pozastaveny

Diskuse nad článkem
Re: Náhoda, MichMar, michmar~email.cz, 12.02.2024 19:25
Clovece, proc tak utocne.? Rozumim, ze jsme na jedne vlne. Nebo ne? Prumysl jsem jednoduse nebral v potaz, pac to je vyssi divci a lidi si predstavi kazdy. 6,2MWh/clovek/rok je lonsky udaj dostupny na statistickem uradu. 1,2MW instalovaneho vykonu jsem se docet tady na Raftu. Operuje se tu s tim, pravdu neposoudim, ale jednoduse verim. Dokonce tu zaznela i hltnost. Pri danem vykonu a spadu 10-12m to ma byt kolem 14m³. Prumerny prutok Krumlovem je 18m³. Vse dle prizpevku vyse: Trochu počítání, Standa. Takze odpovedel jsem? Snazil jsem se jen dat data do kupy, tak abych postavil uzitek z dila do souvislosti, co to bude prirodu stat. Ano, v teto fazi je kolem projektu vic tmy a lzi, nez dokazu prefiltrovat a rict, ze to tak opravdu bude. Nema smysl se prit. Jiste je, ze jez rece nepomuze a vzhledem ke komercni povaze projektu se nad MZP a jeho funkci muzeme jen dohadovat. Co bude potreba udelat se stavajici stolou, aby, s rozumnou ztratou, byla pouzitelna pro dany prutok, je snad jasne. M. P.S.: Ano, vodohospodar opravdu nejsem.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.