Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-MVE-Divci-Kamen---stavebni-prace-pozastaveny.aspx?ID_clanku=2520 ID_P=17

MVE Dívčí Kámen - stavební práce pozastaveny

Diskuse nad článkem
Re: link s prezentaci, Chobotnice, 12.02.2024 13:55
Obrazově dost dobrý. Text psal nějakej školák po škole, co se týče stylistiky. No a pak jsou tam ty lži, jako s tím, že říční organismy nesnášejí kolísání průtoku. Na to, aby člověk do vieda něco takovýho dal, stačí bejt blbej a nevědět nic o témetu, nebo je potřeba mít silnej žaludek vyfutrovanej finanční odměnou?
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.