Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Kacak-z-Doks.aspx?ID_clanku=2182 ID_P=6

Kačák z Doks

Diskuse nad článkem
Re: Ohradníky?, Aleš N., 26.03.2020 18:02
Smajlík
No, na takovýchto potocích je třeba počítat s lecčím, včetně ohradníků, a tím neobhajuji, že jsou tam správně, ani náhodou Smajlík .
Všechny se naštěstí daly překonat, aniž bych je musel poškodit Smajlík .
Víc mě překvapil vloni na Bystřici (krušnohorské) pod Ostrovem, tam už je to celkem řeka a byl natažený přes celou šířku, přičemž z dálky byl vidět jen hodní drát a spodní 2 byly "neviditelné". Ty jsem zahlédl až těsně před tím, než jsem se chystal ohradník podjet. Pak už jsem nestihl nic jiného, než se rychle stočit "skorozády", schovat hlavu a tělem a lodí jsem ho setrvačností celý urval i s několika kolíky na břehu Smajlík .
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.