Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Jizda-behem-povodne.aspx?ID_clanku=1022 ID_P=34

Jízda během povodně

Diskuse nad článkem
Kristepane, Kosatka, 12.07.2009 12:54
Je to jenom o lidech, víc jak polovina si chce rychle užít a ne se zdržovat s nějakejma zbytečnostma jako bezpečnost, pár si jich dá poradit půjčej si vestu kterou původně nechtěli a možná se i zamyslej ale většina na tebe kouká jako na ydyjota co je chce omezovat nebo si na nich namastit kapsu nebo oboje, oni tu Lužnici už jeli desetkrát tak co já jim mám co vykládat. Na jezech je přece to správný vzrůšo. Já už jsem si s Cháronem jednou či dvakrát povídal a nic moc, ale to jim prostě nevysvětlím. Jestli se ale oni s nim chtěj za každou cenu svézt tak ať si to užijou hlupáci.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour