Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Jizda-behem-povodne.aspx?ID_clanku=1022 ID_P=33

Jízda během povodně

Diskuse nad článkem
Odpovědnost půjčoven, Pete, 11.07.2009 20:20
Pokud někdo volá po odpovědnosti půjčoven, je to stejné, jako kdyby v půjčovně lyží odpovídali za to, že lyžař bude jezdit jen po modrý, pokud si někdo půjčí auto v půjčovně tak by půjčovna musela odpovídat za to, že nenabourá. Je to stejně zcestný uvažování. Každý je odpovědný za své činy. Přijměme už jednou osobní zodpovědnost za sebe a za své počínání a nehledejme pořád podstatu vlastních problémů v druhých okolo sebe.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour