Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Jak-jsme-jeli-Ploucnici-v-roce-1991.aspx?ID_clanku=2272 ID_P=3

Jak jsme jeli Ploučnici v roce 1991

Diskuse nad článkem
Re: Info od místních, Petr Doubrava, pdoubrav~seznam.cz, 08.02.2021 14:44
Ano, od určité doby nevěřím místňákům ani slovo.
Poprvé když jsme vynechali spodní úsek Lomnice z Ostrovce kvůli vyjádření pána, že dolů je to nesjízdné. Tak jsem si sjeli za parádní vody úsek z Karlova do Ostrovce a dodatečně litovali, že jsme na něj dali.
Podruhé, když jsme nasedali na Úpu v Poříčí a paní nás přesvědčovala, že se o kousek níž zabijeme na kamenech. Naštěstí jsme to už znali z dřívějška, tak jsme věděli, že je tam jen jedna kratší peřej WWII, za aktuální vody dostatečně zalitá.
Od té doby nevěřím z nevodáků nikomu nic.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.