Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Floha-spodni-cast.aspx?ID_clanku=1892 ID_P=1

Flöha spodní část

Diskuse nad článkem
Floha a ostatní, Vojta, jancar.vojta~volny.cz, 02.04.2017 12:11
Ahoj, docel by mne zajímalo odkud pramen čerpal, že tam nejsou jezy... ale ony se řeky i v Sasku holt mění. Před těmi třiceti lety většina jezů byla otevřená nebo zdevastovaná a s přílivem ekoenergetiky se samozřejmě vrací opravy a tím pádem nesjízdnost. I když u Flohy to zrovna neplatí. Na Švarcvasru jsme to ale předloni zažili.
V.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Metuje