Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Dolni-Ploucnice-za-hodne-male-vody.aspx?ID_clanku=1735 ID_P=2

Dolní Ploučnice za hodně malé vody

Diskuse nad článkem
Inspirace, Josifek, 07.08.2016 2:44
Inspirováni tímto pěkným článkem jsme to jeli z Benešova za stavu 84-86cm, tedy na hranici sjízdnosti, ale 2x víc vody než v článku, 8m3. Na laminátových kanoích. Pod všemi jezy to dost drhlo, někde se i brodilo. Podle článku jsem to čekal lepší ale připisoval bych to schopnosti MVE vycucnout operativně z řeky více vody pokud teče. Přenášení jezů většinou dost problematické, zdi, vegetace, ploty. Ale většinou se daly sjet na single nebo přetáhnout na šnůře, za tohoto stavu vody bezpečně. Jinak - v místech kde byla v řece všechna voda = parádní 2jkové peřeje.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.