Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Dolni-Otava-–-Hic-non-sunt-leones.aspx?ID_clanku=1689 ID_P=7

Dolní Otava – Hic non sunt leones

Diskuse nad článkem
Tento úsek jen s helmou!, Lubor, 02.06.2015 18:16
Ahoj,
taky mám na tuto čás Otavy hezkou vzpomínku. Jeli jsme z Kestřan se zastávkou na ostrově v Písku na oběd.
Když jsme nasedali, nechal jsem helmy v autě, ale náš tehdy maličký Matěj trval na tom, že na lodi jedině v helmách. Vysvětloval jsem mu, že je to volej, že je zbytečné si brát helmu, ale nedal si říct. Tak jsme vzali helmy a jeli. Pod mostem v Písku jsme potkali Kouče, ještě trénoval ty svoje pidikajakáře, škoda, že už ho tam nikdy nepotkáme. U Plynové lávky jsme minuli to neskutečné tábořiště obytných Barkasů, Roburů, Ávií a dalších historických obytňáků a karavanů. Začalo se zatahovat a během pár minut začala bouřka. První strach z možných blesků vystřídal strach z naprosto jistého krupobití. Některé kroupy byly velikosti pingpongáče, mlátily do nás a strašně to bolelo. Prchali jsme ke břehu a hledali místo na vylezení, ale byli jsme v místě, kde vylézt nešlo. Jedinou záchranou byly ty helmy, to byly rány, že dostat to rovnou do hlavy, tak už bych tady asi psal spíše "do hlavi", jestli vůbec něco. Na hladině vznikla šíleně studená vrstva ledu a pod ní byla teploučká Otava, ohřívali jsme si ruce pod tou ledovou vrstvou.
Tak to bylo poprvé, co dítě mělo na vodě pravdu a od té doby je to čím dál horší, teda pro mě...
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour