Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Cerna-struha-v-podzimnich-barvach.aspx?ID_clanku=2044 ID_P=39

Černá struha v podzimních barvách

Diskuse nad článkem
Re: Spojení, Večerníček, 05.11.2018 20:12
Ach Václave, vzducholodě se letos na Grébovce otáčely dnem vzhůru v početnějším množství než plastové debl otevřenky. Měchuřiny na Botiči tradičně převažovaly. S ohledem na tuto skutečnost se Ti srozumitelnější ladění nezdařilo.
Urazit za den na nafukovačce trasu Pařížov - Kolín, neřknu-li přes Černou struhu a Klejnárku, bude počin (k němuž není žádný důvod), kterého se více než spíše nedočkáme. I na pevné dlouhé lodi to je drsná výzva. Třeba jednou na Doubravě nastane příhodný vodní stav, umožňující brzký start.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Odpovědět na reakci

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama