Re: Bez vybavení už ne.Já už tohle (přilbu, vestu, házečku i neopren) vozím stabilně i na tu Vltavu - ne proto, že bych předpokládal, nebezpečí při sjíždění, ale nevybavenej nejsem ochoten pro nikoho nikam skákat. Ale co mne překvapilo - mám hopku (a jel jsem na kajaku) - a v půjčovně se mne borec (půjčovatel, ne náhodný kolemjdoucí) zcela vážně ptal, na co to je a jak se to používá... 😀))
|