Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Zbytecna-vybava.aspx?ID_P=8 ID_clanku=681
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Zbytečná výbava?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: Bez vybavení už ne.
mowla
26.07.2006 13:29
Já už tohle (přilbu, vestu, házečku i neopren) vozím stabilně i na tu Vltavu - ne proto, že bych předpokládal, nebezpečí při sjíždění, ale nevybavenej nejsem ochoten pro nikoho nikam skákat.
Ale co mne překvapilo - mám hopku (a jel jsem na kajaku) - a v půjčovně se mne borec (půjčovatel, ne náhodný kolemjdoucí) zcela vážně ptal, na co to je a jak se to používá...
😀))
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách