Re: Zalezi na okolnostechMyslim, že na letní vodu jednou za rok v pohodě stačí jakákoliv nepromokavá bunda, nebo pláštěnka, co nevadí když se zničí, triko(světlý-černý je na slunci dost nepříjemný), čepice, nebo klobouk, kraťasy, kotníkový kecky od čongů (do nich sem vždycky nosil ponožky, je v nich tepleji a šutýrky a píseček tak netlačej). Dřív tak jezdily všichni. Myslim, že se to dá v pohodě vydržet. Teď, když to stejně mám na kajak, tak i v létě jezdim v neobotičkách (ty ponožky tam mam furt) no a v loďáčku pro jistotu neokraťasy. Na a vestu vždy alespoň při ruce. Helma mi příde na prázdninovejch řekách trochu moc, jak už tady někdo řikal z otevřený deblovky se vypadává jinak, než z kajaku, ne že by se ale při tom nedalo praštit do hlavy. Jen ta pravděpodobnost je snad nižší.
|