Závody pod Labskou přehradou Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Jen bych si chtěl ujasnitRadek28.04.2006 8:52Václeave, chápeš to zcela přesně. Jen moje zkušenost: občas hlídá na kukačce na mostě ochranář a rád si popovídá když vystupujem. Mockrát se mi stalo, že jsme prostě jezdili a nikdo na Kukačce nebyl; častěji se strážce Krnapu zastaví u jezu pod přehradou a hrne se k nám, aby mohl udělit povolení - VŽDYCKY (!) to bylo naprosto v pohodě. A často jsme mohli profrčet soutěsku (kdybychom měli chuť) ale ono na to často při tomhle přístupu ani člověk chuť nemá. 😀Nikdy jsme se nejezdili hlásit na KRNAP sami, oni tam jsou jen málo dopoledne a třeba tam i voláme, ale jsou v trenu (třeba u toho jezu).Informace (Kojot apod) jsou i na tomhle webu - http://www.raft.cz/chko.aspx - stačí se zajímat.Podrobněji na http://www.krnap.cz/index.php?... - ale člověk se kvuli nahlednuti musi buhviproc registrovat 😢 Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!