Vodácký křest knihy Cena adrenalinu Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: PádloStřelec30.11.2011 10:27Mám asi troje, patrně prvorepublikový. Typík ti přihraje moje aktuální číslo (od července mam novej telefon, starej žerou ryby v Lipně). Taky mam starý francouzský plovačky, ve kterejch jsou místo polystyrénu plastový bubliny - jednu bych vyhandloval za jinou vykopávku. Někde na netu se nabízí US kapoková vesta za zhruba pětikilo - taky zajímavej dekorativní exponát. Koncem bolševika jsme v Praze na Arbesáku vyklízeli sklep pod místním Svazarmem za účelem zbudování vzduchovkový střelnice a byla jich tam otep. V baráku byl do vítěznýho února výčep a podle nalezenejch před- i poválečnejch nabídek lihovarů a trestí to vypadalo, že si kořalky míchali sami a z korkovejch pásů dělali špunty. Strojek na řezání špuntů ukořistil někdo jinej, mědí obitej nálevní pult odvez jeden z místních papalášů.... Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!