Udělala jsem se snad 100x. Spasilo mě námořnické tričko Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie No co co co? JK12.04.2017 16:48Václave, ten mokrej hadr na čelo sem uvažoval spíš pro slečnu. Ne pro Tebe. Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!