Udělala jsem se snad 100x. Spasilo mě námořnické tričko Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Stokrát jo? Vladimír12.04.2017 8:48Když milý Václave diskuzi podporuje fantazie. A ty poslední články na Raftu jsou tak dokonale popisné a přesné, že k fantazii moc nepřispívají. Anebo ty řeky (Horní Jihlavka) na rozdíl od Veroniky notoricky známe. A potom, Václave: Je jaro! A probuzené touhy, které nelze uspokojit v suchých korytech řek (pamatuje ještě někdo, jak vypadá jarní voda?) musíme realizovat jinak. Koneckonců, tento způsob toleruje i Svaz vodáckých manželek. Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!