Stříbrný olympionik na rozbouřeném Lipně Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Řeka Lipno24.10.2012 16:36Tak nějak neberu ? Co s tíhle PR článkem s podtextem na Red Bull a GoPro kamerky má mít OC klub ? Jestli Vávra prohlásil že kajak je jeho život, tak je to snad jeho rozhodnutí. To mám snad jako na každé vodě kajákáře přesvědčovat že to moje je lepší protože to tak citím ? To snad asi nejde brát vážně. Sám za sebe říkám že mi je úplně putna kdo na čem jede. Asi bych sem tam do tý placatý lodě zalezl sám,ale holt to neumím a nějak nemám touhu se do toho pouštět. Su rád že nějakou vodu odjedu v tý svý kocábce. Podstatní jsou pro mě kamarádi a to "včem" se plácají ostatní vodou je fakt nepodstatné Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!