Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Proc-vlastne-jezdime-kvaky.aspx?ID_P=8 ID_clanku=1532
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Proč vlastně jezdíme kvaky

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: To se mi líbí! ... bidlaři
Chobotnice
12.12.2013 9:34
Si se dobře vyspal, co? Smajlík Jo, dva listy maji občas něco malinko do sebe. Něco jsem se s kajakovym pádlem (samozřejmě levym) najezdil, ale ze singlovýho mám dnes mnohem lepší pocit. To je tak nějak na každym. S bodem 3 bych polemizoval, při dobrym záběru mi stačí 30cm vody na jedný straně lodi. Ale to nerozřešíme bez rozsáhlýho testování a srovnávání na ouzkym potůčku. BTW: jedno heslo importovaný z USA - "Kajakový pádlo je pro ty, kdo neuměji J-stroke." Smajlík (Mupy mup)
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách