Proč vlastně jezdíme kvaky Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: To se mi líbí! ... bidlařiChobotnice12.12.2013 9:34Si se dobře vyspal, co? Jo, dva listy maji občas něco malinko do sebe. Něco jsem se s kajakovym pádlem (samozřejmě levym) najezdil, ale ze singlovýho mám dnes mnohem lepší pocit. To je tak nějak na každym. S bodem 3 bych polemizoval, při dobrym záběru mi stačí 30cm vody na jedný straně lodi. Ale to nerozřešíme bez rozsáhlýho testování a srovnávání na ouzkym potůčku. BTW: jedno heslo importovaný z USA - "Kajakový pádlo je pro ty, kdo neuměji J-stroke." (Mupy mup) Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!