Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Proc-vlastne-jezdime-kvaky.aspx?ID_P=17 ID_clanku=1532
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Proč vlastně jezdíme kvaky

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na zobrazit celý článek

Diskuse nad článkem

Re: splavný metro Dejvice
Klasik
12.12.2013 23:29
Píšou 400-500 m3/hodinu. 500m3/h je 0,13 m3/s. To je supr malej kvak nebo špatnej údaj v článku.
Odpovědět na reakci
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu
Reklama Půjčovna lodí Metuje na polských řekách