Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pozvanka-na-Grande-Rokytka-2017.aspx?ID_clanku=1947

Pozvánka na Grande Rokytka 2017

uveřejněno dne: 20.10.2017 | popisované řeky: Rokytka

S babím létem letos přichází další ročník splutí pražské říčky Rokytky – Rokytka Grande. Sejdeme se 21.10. v 9:00 pod Kyjským rybníkem v ulici Morušová, kde proběhne v 11:00 výklad tratě a následný start. Voda je zajištěna a prosíme vodáky, aby nevyráželi dříve, než před určenou hodinou. Chvíli trvá, než nateče voda do koryta řeky. Na co se můžete těšit?

Rokytka Grande
Rokytka Grande

Na krásné romantické meandry a záludné zábaláky pod stupni. Plavba trvá zhruba dvě hodiny a na začátku i na konci akce je zajištěno občerstvení. Parkovat doporučujeme na začátku plavby pod Kyjským rybníkem, kde je více parkovacích ploch. Z cíle v Libni máme zajištěné mikrobusy pro svoz vodáků na start za mírný poplatek. A pokud by vám vodácké vyžití v sobotu na Rokytce nestačilo, můžete tuto plavbu spojit s nedělním Rio Botičo.

Rokytka Grande
Rokytka Grande

Loď na plavbu po Rokytce si můžete zapůjčit u organizátora akce - Vodácké půjčovny Dronte.

Rokytka Grande
Rokytka Grande

Míla Pražák
Diskuse nad článkem
Přesný čas, Robert, 20.10.2017 14:16
Časy Grande Rokytka, Míla P., mila~dronte.cz, 20.10.2017 18:08
 
 


Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.