Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pozvanka-na-Grande-Rokytka-2017.aspx?ID_clanku=1947

Pozvánka na Grande Rokytka 2017

uveřejněno dne: 20.10.2017 | popisované řeky: Rokytka

S babím létem letos přichází další ročník splutí pražské říčky Rokytky – Rokytka Grande. Sejdeme se 21.10. v 9:00 pod Kyjským rybníkem v ulici Morušová, kde proběhne v 11:00 výklad tratě a následný start. Voda je zajištěna a prosíme vodáky, aby nevyráželi dříve, než před určenou hodinou. Chvíli trvá, než nateče voda do koryta řeky. Na co se můžete těšit?

Reklama
Rokytka Grande
Rokytka Grande

Na krásné romantické meandry a záludné zábaláky pod stupni. Plavba trvá zhruba dvě hodiny a na začátku i na konci akce je zajištěno občerstvení. Parkovat doporučujeme na začátku plavby pod Kyjským rybníkem, kde je více parkovacích ploch. Z cíle v Libni máme zajištěné mikrobusy pro svoz vodáků na start za mírný poplatek. A pokud by vám vodácké vyžití v sobotu na Rokytce nestačilo, můžete tuto plavbu spojit s nedělním Rio Botičo.

Rokytka Grande
Rokytka Grande

Loď na plavbu po Rokytce si můžete zapůjčit u organizátora akce - Vodácké půjčovny Dronte.

Rokytka Grande
Rokytka Grande

Míla Pražák
Diskuse nad článkem
Přesný čas, Robert, 20.10.2017 14:16
Časy Grande Rokytka, Míla P., mila~dronte.cz, 20.10.2017 18:08
 
 


Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama Půjčovna lodí Otava tour