Raft.cz

Tisk z adresy https://www.raft.cz/Clanek-Pozadej-sveho-poslance-o-podporou-vodactvi-II.aspx?ID_clanku=2209 edit=2

Požádej svého poslance o podporou vodáctví II.

Diskuse nad článkem
Rozbor, Orlik, 09.07.2020 22:34:56
Ahoj vespolek, chtěl jsem poslancům napsat nějaký poučený list, tak jsem si přečetl, proč to soustavně neprochází. Aby z toho měli užitek i ostatní, zde jsou získaná fakta:
docs.google.com/document/d/1DC...

Podávané návrhy jsou myšleny ve smyslu "ochrana slabšího (vodní turista) před silnějším (vodní elektrárník)". Ministerstva, zemědělský výbor, ani poslanecká sněmovna to takhle neberou. Nutno dodat, že podávané návrhy to nezdůvodňují úplně nejlépe a formální výtky ministerstev nebyly asi zohledněny při opakovaném podání pozměňovacích návrhů.

Odpovědět

drobná chyba ve vzorovém textu, Oskar, 08.07.2020 13:15:01
zdvojené "v v" na konci prvního odstavce ('...Janda, ODS) a budou schvalovány v v rámci novely zákona č. 254/2001 Sb., o vodách.'

Odpovědět

privátní mail, Střelec, 30.06.2020 8:13:05
Pokud máte na nějaké poslance privátní mail, zkuste to posílat i na něj - parlamentní to může automaticky přesměrovat do spamu.

Odpovědět

Posláno, Aleš N., 29.06.2020 21:17:51
Ahoj,
napsal jsem sedmi poslancům uvedené strany, tak uvidíme..

Odpovědět

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Nová reakce na článek

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Jméno:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.