Název nové nafukovací kánoe Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: BARAKA...? nic mocžralok11.05.2007 11:30Pořád lepší BARAKA než název mé pevné lodi od Vaňhy CANOAH TURISMO .to když někomu řeknu jak se to jmenuje tak nemá ponětí co to je a ani si to nezapamatuje ,což je podle mě špatné pro reklamu .A kdyby si to náhodou zapamatoval tak by si jí stejně nekoupí protože se nejmenuje Vydra .Ale to už jsme jinde Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!