Re: kapříciNic ve zlém, ale nekritizoval jsem ani výši startovného (ani jsem nemohl, protože jsem ji v informacích nenašel) ani to, že ho pořadatel vybírá. Naopak jsem zřetelně napsal, že ho považuji za rozumné a normální. Nelíbila se mi pouze forma, kterou pro své sdělení organizátor - tisková mluvčí, použila. Věci lze vždy říci různě, dobře nebo špaqtně, slušně nebo hruběji. A llze je i vysvětlit. Toť vše.
|