Napříč Prahou – přes tři jezy za dveřmi Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na zobrazit celý článek Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: mouchyStřelec30.09.2009 14:55Sorry, ale když něco píšeš, uvažuj i o vzbuzeným dojmu a ne jenom o konkrétních datech v obsahu. Papírovou válku jste odvedli skvěle, převedení do praxe se ale srazilo s realitou. Příště musíte dopředu vyškolit svý mužstvo (třeba v zacházení s kecafonem). Co se rýká rozumů, asi by bodly Ešusovo letitý zkušenosti s Hamerákem - nějak dokázal ze soutěžního dne vyeliminovat 99% trotlů. A taky by zas neměl bejt až takovej problém zaregistrovat čísla nejhorších prasičů a příště je eliminovat. Je přeci jen rozdíl, když před parníkem někdo neprchne a když se pod něj ze zvědavosti úmyslně nacpe. Odpovědět na reakci Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Jméno: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!