Re: Po závoděPrávě o tom, že volné splutí bylo brutálně živelné a nekorigovatelné, bude uvažování pořadatele, zda do dalších let s volným splutím nebo se vrátit k uzavřenému závodu P550, které jsou pro většinu lidí nesehnatelné, a pro případné "využívače" otevřených propustí zajistit ohodnocení Policií podle zákona. Při tom jak byly dodržovány pokyny od pořadatelů a jaký odpor byl k jakémukoliv omezení (např. postupné starty po 20 lodích s časovým odstupem), bylo obrovské štěstí že se nic nestalo. Díky všem kteří pomáhali, zejména VZS a Policii pod Karlovým mostem.
|